Pinterest でおしゃれアイデアをまとめましょう!

"Tiffany'nin parlak ve pozitif düşüncelerini seviyorum. Bu kadar pozitif ve iyimser nasıl olabilir bende öğrenmek istiyorum." -Sunny

" Bu doğru.Tiffany sen en iyi annesin! " HyoYeon

Daha sonra annesini eğitime başlamadan 2 sene önce kaybettiğini, bu yüzden babasından ve tüm ailesiyle beraber yurtdışındaki yaşantısından uzaklaştığını belirtti. Ağustos 2009’da, büyükbabasının cenazesine katılmak üzere Amerika’ya gittiği icin grup çekimine katılamadı. Tiffany, İngilizce ve Korece’yi akıcı olarak konuşuyor.

TIFFANY BIR MELEK ~ AMERİKALI KIZ -1 Agustos 1989'da San Francisco,Kalifornia'da doğdu ve Kalifornia'da büyüdü. -2004'de CJ/KMTV yarışmasında 1.oldu.SM Casting System'de şarkı söyledikten sonra SM ENT.tarafından seçildi ve 3.hafta sonra ailesi olmadan Koreye gitti ve eğitim süreci başladı. -Tiffany'nin en önemli özelliği çok çalışkan olmasıdır. -Champagne eğlence şovunda,Kızlar arasından en başarılı kişi Tiffany seçildi. -Verilen görev ne olursa olsun,her görevin içinde %100 yer alırdı.

Tiffany Hwang Cute ♥

Tiffany bi keresinde ELFlerle (Super Junıor fanları) karşı karşıya geldi .Tifanny-Jessica ve Seohyun birlikte bi albüm çıkartmışlardı oppa-nappa (kötü oppa ) adında bu grubu SNSD'nin alt grubu denilince Tiffany '' hayır hayır biz alt grup değiliz bizim şarkılarımız da Snsd'nin biz bütünüz Super junior gibi değiliz'' diyor.Hani suju da Suju-M,Suju-kry vb gibi alt gruplar var ya ondan bahsediyor aslında.Mesela Zhomi ve Henry sujunun korede ki aktivitelerine katılmıyor ya

"Tiffany'yi grubumuzun meleği olarak seçtik kyaaaa >< " SNSD

Çok önemli olmamasına rağmen, kendisi bunu kötü bir durum olarak görmektedir.Tiffany kariyeri boyunca tıbbı müdahale gerektiren birkaç kaza geçirdi. Bir “Gee” performansı sonrası yere düştü; sol ayak bileği incindi ve alçıya alındı. Oturarak veya hareketsiz bir şekilde ayakta kalarak grupla olan performanslara devam etti. Ayrıca 2010 başlarında, ‘Let’s Go Dream Team’ çekimlerinde el bileğini incitti ve aktivitelere alçıyla devam etti.

Tiffany: "Bence Jessica'yla aynı hastanede doğmamız tesadüf değil, işaretti."

Pinterest • 世界中のおしゃれアイデアまとめ
Search