Pinterest • 世界中のおしゃれアイデアまとめ

Pinterest でおしゃれアイデアをまとめましょう!

КШМ на базе КрАЗ "Спартан"

CH-113 Labrador landing on Bell Island

ピンもと:Twitter

無人機bot on

アリサ(Алиса)。1971年にソビエト連邦で開発されたT-72戦車をベースとして研究されるロボットタンク。約2000メートル離れた場所から遠隔操作に対応する設計とのこと。ただ予算不足から研究は進捗していない。

Анатолий Яворский 27.3.15 СЛЬОЗИ ВОЇНА Київ. Майдан. Боєць АТО присів біля імпровізованого меморіалу - де квіти й свічки у пам'ять загиблих євромайданівців і вояків на Донбасі... Він поставив на граніт кілька стаканчиків, налив пива... Сам трохи пригубив... Поговорив з тими, хто вже на небі... Потім заплакав... Мені трохи соромно, що я його фотографував "без відома". Вибач, солдате! Але всім нам це треба побачити!

ВО "Свобода" 25.8.14 УРОЧИСТА ВІДПРАВКА БІЙЦІВ БАТАЛЬЙОНУ ОП "СІЧ" на СХІД УКРАЇНИ У вівторок, 26 серпня 2014 року, об 11:00 на вул. Інститутській (біля каплички) відбудеться урочиста відправка бійців батальйону особливого призначення "Січ" на схід України для участи в АТО. Запрошуємо усіх небайдужих українців, журналістів та фотокореспондентів ПРИЙТИ та ПІДТРИМАТИ ГЕРОЇВ, які стали на захист України, українського народу та української нації у боротьбі із промосковськими терористичними ...

Предметно-документальная выставка «На линии огня»

Дизайнер з Дніпропетровська, Олексій Пильов, створив серію постерів під назвою Russian world has no brakes. Малюнки ілюструють те, що може трапитись, якщо російську військову агресію не зупинити зараз – адже Росія не зупиниться на Україні і може завдати удару по Європі. На трьох постерах, що з’явились минулого тижня – зруйновані Берлін, Париж та Женева, над якими майоріє російський триколор.

Предметно-документальная выставка «На линии огня»

Сибиряк, русский, позывной "Тайга" — командир одного из подразделений ВСУ на опорном пункте "Зенит".